Byla dėl žodžio laisvės – „Šėtone, prašau“ autorius Whydotas: valstybė mus pavertė nusikaltėliais

– O kodėl daina apie šėtoną ir siūlymą jam iš tavęs nupirkti sielą, žudyti vaikus?

– Man asmeniškai šėtonas yra kaip fėja, angelas ar kažkas panašaus, tai – mistinė būtybė. Nėra taip, kad jį susiečiau su juoduoju pasauliu ar net reikėtų jį deginti ant laužo. Tikrai manęs nėra apsėdęs šėtonas – paprasčiausiai tokiais dalykais netikiu. Tiesiog tuo metu galvoje kažkaip skambėjo tie žodžiai, todėl ir gavosi taip, kad „šėtone prašau, nupirk mano sielą“.

O vaikai atsirado neatsitiktinai – jie yra mūsų auditorija. Jiems tai – juokinga, mūsų auditorijoje taip ir yra šnekama, tokie jų bajeriai. Ir vaikai patys sako, kad tai yra juokinga, niekas neįžvelgia jokio kurstymo žudyti. Tokia yra saviraiškos laisvė.

– Prasidėjus ikiteisminiam tyrimui viešai buvo skelbiama, kad skundą parašė daina pasipiktinusios vaikų motinos, bet bylą nagrinėjant teisme paaiškėjo, jog pretenzijų jums turi jaunas vaikinas…

– Taip, iš pradžių mes patys manėme, kad į policiją kreipėsi kažkokios motinos, bet jau nagrinėjant bylą teisme sužinojome, jog skundą Vaiko teisių apsaugos tarnybai perdavė vilnietis Kristijonas Lukas Bukauskas. Jį pirmą kartą pamatėme teisme, kai davė parodymus – jis labai pabrėžė, kad yra homoseksualus, žino, kas yra patyčios, ir būtent dėl to labai jautriai sureagavo į mūsų dainą. Keista, bet jis mano, kad mūsų daina yra tyčiojamasi iš vaikų – gal todėl, kad „Facebook“ jis matė mano paviešintą įrašą, kaip vaikas muša benamį.

(Pagal Delfi)

One thought to “Byla dėl žodžio laisvės – „Šėtone, prašau“ autorius Whydotas: valstybė mus pavertė nusikaltėliais”

  1. Tas Whydotas tai man labai nejuokingas, pati daina humorą žudanti, bet nubausti už tai yra APSURDAS. Kas juokinga, kad Streisand efekto dėka šitas video tapo dar populiaresnis, nei buvo prieš pasklidus kalbai apie šitą bylą. Aš būčiau tokios nesąmonės net nepamatęs. O dabar dėl šitos dainos jaučiu stiprų potraukį valgyti vaikus. Gal kas žinot kokių gerų receptų ir prastai saugomų darželių?

Komentavimo galimybė išjungta.