Abortai – reikia galimybės pasirinkti. Teisinė galimybė – tik pirmas žingsnis

Kai visuomenė įperša moteriai mintį, kad abortas – žmogžudystė, tai sukuriamos tokios situacijos:

Jodi, mudvi turime tą patį tėvą. Dar būdama maža patyriau tiek fizinę, tiek psichologinę Raymondo prievartą. Tą naktis, kai buvau išprievartauta ir pastojau, amžiams įstrigo mano gyvenime. Apie tai, kad laukiuosi, sužinojau tik būdama trečią mėnesį nėščia – kai staiga nualpau gatvėje ir dėl to nusprendžiau apsilankyti pas gydytoją.

Jodi, iš gydytojo kabineto išėjau sugniuždyta. Štai, laukiuosi nuo savo tėvo, kuris mane žagino įrėmęs pistoletą į galvą ir grasinęs, jog nužudys, jei kreipsiuos į policiją. Kaip gi turėjau toliau gyventi?

Kurį laiką praleidau gatvėje – bijojau grįžti namo. Negalėjau pasitikėti niekuo. Nežinau, ką daryti. Visa laimė, jog balsai mano galvoje man sakė, jog neturėčiau ryžtis abortui. Juk tai – žmogžudystė.

(Pagal lrytas)

2 thoughts to “Abortai – reikia galimybės pasirinkti. Teisinė galimybė – tik pirmas žingsnis”

  1. Taip ir reiktų, kad tau taip atsitiktų, nes tu meluoji, rupuže. Neįmanomas dalykas, kad žmogui nutykus taip, ką čia primalei, jis imtųsi kovoti už abortų legalizavimą. Praktiškai, tokiu myžalu stengiamasi užtikrinti galimybę prievartavimams. O dėl to daug kam kils daug problemų, vadavimasis iš kurių užtikrins naudą iškrypėkiškam verslui.
    – Pasakakos pabaiga tokia.

Komentavimo galimybė išjungta.