Teisėsauga atsisakė tirti homofobišką užrašą ant LLRA sąskrydžio marškinėlių

Teisėsauga atsisakė tirti, ar lenkų organizacijų sąskrydyje vasarą vilkėti marškinėliai su homoseksualus įžeidžiančiu užrašu kursto diskriminaciją.

„Spalio 15 dieną Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei skyriaus pareigūnai priėmė nutarimą atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą. Prokurorė šiandien peržiūrėjo priimtą nutarimą ir paliko jį galioti“, – BNS antradienį sakė Generalinės prokuratūros atstovė Rita Stundienė.

Tuo metu homoseksualų bendruomenės teigia, kad epitetas ,,pedalas“ yra įžeidžiantis LGBT bendruomenės – lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualų – atžvilgiu.

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba mano, jog politinės partijos organizuotame renginyje buvo kurstoma diskriminuoti asmenis lytinės orientacijos pagrindu.

(Pagal KaunoDiena.lt)

2 thoughts to “Teisėsauga atsisakė tirti homofobišką užrašą ant LLRA sąskrydžio marškinėlių”

  1. Aš esu kiek kitokio požiūrio, nei besiskundžianti LBGT visuomenės dalis. Taip, žinoma, kad marškinėliai buvo įžeidūs, jie ir buvo skirsti įžeisti homoseksualius žmones – to niekas neneigia. Bet jei žmonės nori savo ribotumą demonstruoti viešai – tegu tai daro. Nenaudinga cenzūruoti žodžio laisvės, nes tik tol, kol visi idiotai gali garsiai ir atvirai rėkti apie savo kvailumą, mes juos matome. Ir galime priimti informuotus sprendimus. Pavyzdžiui – niekada nebalsuoti ir nepalaikyti LLRA. Štai, jei jie nebūtų tų marškinėlių vilkėję ir savo kvailumo nedemonstruotų viešai – galbūt ateityje būtume už juos balsavęs, juos palaikę. O dabar aišku, kad jie mąstančios visuomenės dalies balsų ir palaikymo negaus. Šaunuoliai LLRA, kad taip aiškiai reiškia savo pozicijas socialiniais klausimais.

    1. 🙂 LLRA jau tiek visko prisidirbę, kad čia jau patarlės „šaukštas deguto statinę medaus pagadina“ niekaip neišeina pritaikyti… Čia labiau tiktų, „šaukštas deguto, deguto statinei jokio skirtumo nepadarys“

Komentavimo galimybė išjungta.