Dar trys tūkstančiai šauktinių

Netrukus nuvilnys antroji šauktinių banga – jau sausio pradžioje kerziniais batais vėl apsiaus dar trys tūkstančiai jaunuolių. Nuspręsta, jog antroji privalomosios tarnybos banga kils po trijų mėnesių, kitų metų sausio pradžioje. Kaip ir šiemet prievolininkų sąrašai bus sudaromi atsitiktine tvarka, o skelbiami sausio 11 dieną.

Karininkai neslepia – naujiems kariams tenka kelis sykius kartoti, net pirštu parodyti, ko iš jų reikalaujama. Neretai prireikia ir balsą pakelti. „Nuo to disciplina ir išsiugdo. Jei dabar šauktiniams griežčiau pasakysime – čia nerūkyk, nesispjaudyk, padėk savo kolegai, tai civiliniam gyvenime, aš manau, garbaus amžiaus moteriškei jis užleis kėdę. Viskas nuo to ir prasideda“, – aiškino grandinis Audrius Dilius.

(Pagal balsas)

Neįtikinamai skamba argumentas, kad karininko apšaukimas, darytų kokią nors teigiamą įtaką vėlesniam civiliniam gyvenimui.

Užjaučiu tūkstančius žmonių, kurie turės tarnauti prieš savo norą.

One thought to “Dar trys tūkstančiai šauktinių”

  1. Čia gal nauja žodžio „šauktiniai“ reikšmė? Nes ant jų daug šaukia? Remiantis tokiu žodžių sudarymo principu, baisu pagalvoti, kaip vadintųsi seimo nariai.

Komentavimo galimybė išjungta.