Konferencija „Šeima ir valstybė“ (atnaujinta)

Lapkričio 30 d., pirmadienį, 9.30 val. Konstitucijos salėje (Seimo I rūmai) Seimo narys, parlamentinės grupės „Už šeimą“ narys Algimantas Dumbrava, frakcija „Tvarka ir teisingumas“, Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas Paksas ir VDU Santuokos ir šeimos studijų rengia konferenciją „Šeima ir valstybė“, skirtą aptarti, su kokiais iššūkiais šiandien susiduria šeima, kokia yra šeimos samprata šiuolaikinėje visuomenėje, kaip stiprinti šeimos instituciją, kaip ginti jos interesus.

(Pagal BNS)

Juokingiausia (ir skaudžiausia) yra tai, kad konferencijoje kone visi pranešėjai kovoja ne už šeimą, o prieš nesantuokines šeimas.

Pvz. konferencija prasidės tokiais sveikinimais:

9.30 – 9.45 Sveikinimo žodžiai:

Lietuvos Katalikų Bažnyčios vyskupas augziliaras Arūnas Poniškaitis

Lietuvos stačiatikių Bažnyčios kancleris kunigas Vitalijus Mockus

Lietuvos evangelikų liuteronų Bažnyčios vyskupas Mindaugas Sabutis

Frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas, Seimo narys Petras Gražulis

Papildymas: Nuorodos į keletą pranešimų iš tos konferencijos

Andrius Narbekovas, Paksas ir Vaišvila skleidžia demagogiją.

 

4 thoughts to “Konferencija „Šeima ir valstybė“ (atnaujinta)”

  1. Susės būrelis kreivai mąstančių fanatikų, patapšnos vieni kitiems per pečius, pasidžiaugs savo neišmanymu ir išsiskirstys. Realios žalos, apart be reikalo deginamos elektros seime, jie nepadarys.

    1. Nu jo, norėtumėte, kad ir „už“ ir „prieš“ visada būtų pateikinėjama po lygiai. O dėl „teisybės“, „prieš“ – trupučiuką-trupučiuką daugiau…

      1. Neprieše, norėtume, kad Bažnyčia ir politikieriai nesistengų kovoti prieš žmonių teises ir norėtume, kad jie neskleistų demagogijos.

Komentavimo galimybė išjungta.