Pinigų švaistymas prietarų sklaidos specialistams ruošti

Tikybos pamokos Lietuvos mokyklose populiarumu gerokai lenkia etikos pamokas, tačiau, pasirodo, visoje Lietuvoje valstybės lėšomis rengiama tik 12 katalikų teologijos specialistų. Ir ne visi jie bus tikybos mokytojai.

Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) Vyriausybei siūlo nustatyti, kad valstybė kasmet padengtų studijų kainą ne daugiau nei 12-ai studentų, 2011-2019 metais įstojusių į universitetines katalikų teologijos studijas. Ar ne per mažai tiek specialistų visai Lietuvai rengiama, kai tikybos mokytojų ir taip šiuo metu kai kuriose šalies mokyklose trūksta?

(pagal respublika)

Akivaizdu, kad atsakymas yra vienareikšmiškas – ruošiama per daug tokios rūšies specialistų. Idealus tokių specialistų skaičius turėtų būti nulis. Derėtų atsisakyti prietarų sklaidos mokyklose ir ko gero, reikėtų paprasčiausiai užsiimti socialine reklama – paskatinti tėvus ir jaunimą rinktis etikos, o ne senovinių prietarų pamokas.

One thought to “Pinigų švaistymas prietarų sklaidos specialistams ruošti”

  1. Inercija visuomenę neša pasroviui. Nė vieno tikinčio, tačiau visi katalikai. Nė vienas nevaikšto į bažnyčią, bet visi krikštyti. Mano naujai atrastas nihilizmas sako, kad man reikia įkurti „nepelno“ organizaciją, kuri „pigiai“ ruoš tikybos mokytojus ir tada pakinkyti visokius Marijos radijus beigi bobulkas, kad garsiai rėkautų ir man PR darytų, finansavimą išmuštų.

Komentavimo galimybė išjungta.