Ugnius Kiguolis nori kurti privatų darželį (o gal mokyklą), kur galėtų skleisti sąmokslo teorijas bei nepasitikėjimą mokslu ir medicina

Nekart viešai prieš nesąmoningą ir „aklą“ vakcinavimą pasisakęs Ugnius užsiminė, kad įrengs privatų vaikų darželį, kur mielai priims neskiepytus vaikus.

„O jei padarys ir privačią mokyklą, kurioje bus mokoma tai, ko reikia gyvenime? Tai, ką galima pritaikyti ateityje? – retoriškai klausė vegetariškai besimaitinantis ir veganizmui simpatizuojantis U. Kiguolis. – Ten mokys ir bendro supratimo, kad reikia gydyti ligų priežastis, bet ne pasekmes. Mokys atjautos gyvūnams, pasakos, kas iš tiesų yra sveika mityba, sveika gyvensena, kokią įtaką tai daro gyvenimui? Pateiks nesuklastotą informaciją apie skiepus, mediciną, ligų gydymą, chemijos ir farmacijos pramonės alternatyvas? Kas, jei nuo pat mažens supažindins su GMO, pieno iliuzija, cukraus žala. Jei nuo mažens išmokys gerbti, tausoti, mylėti šį erdvėlaivį, vadinama Žeme?“

(iš Kauno diena)

Kaip gaila, kad puikūs su etika ir požiūriu į gyvenimą ketinimai yra persipynę su pseudomokslu ir sąmokslo teorijomis. Apmaudu, kad pinigingi žmonės prisiskaito internete niekų apie cukrų, GMO, pieną ar vakcinas ir pasišauna skleisti dezinformaciją.

Tikiuosi, kad Ugniui Kiguoliui ir jo draugams neišdegs ketinimai piršti dezinformaciją vaikams ir jaunimui.

GMO – ko gero vienintelis būdas pamaitinti ir toliau be a augančią žmoniją. Žmonija auga, o praktiškai visą dirbama žemė jau naudojama žemdirbystei. Aš nenorėčiau iškirsti džiugių likučių tam, kad žmonės ne mirtų iš bado.

Vakcinos apsaugo mus nuo užkrečiamų ligų. Tai – labai labai svarbu.

Per daug cukraus yra negerai, taip pat per daug druskos, per daug riebalų, per daug vienodo maisto, per daug kavos, per daug pieno ir t.t yra negerai. Tiesiog klausykite medikų, kurių rekomendacijos yra gan paprastos: maisto pasirinkimo piramidė.

Farmacijos pramonė yra netobula, bet jie vykdo labai svarbią funkciją – išranda ir gamina vaistus. Ji vykdo labai labai brangiai kainuojančius tyrimus, kuriais tikrinamas vaistų efektyvumas ir saugumas. Siūlau paskaityti apie vikipedijoje apie klinikinių tyrimų fazes, dalyvių kiekius, trukmę ir kainą. Taip pat, manau, kad farmacijos įmonės būtų atviros apie atliekamus tyrimus.

Ką daryti?

Ugniau Kiguoli, propaguodami ideologiją, nereklamuokite sąmokslo teorijų ir nepaaukokite ideologijai tiesos ir pasiekimų, kuriuos mokslinio metodo pagalba pasiekėme per šimtmečius.