Keulė Rūkė teismo posėdis

Verslininkai kyla į kovą prieš cenzūrą: teisme – ginčai dėl geidulingo Jėzaus atvaizdo https://www.alfa.lt/straipsnis/50261050/verslininkai-kyla-i-kova-pries-cenzura-teisme-gincai-del-geidulingo-jezaus-atvaizdo

Keulė Rūkė“ savininkų prašymą panaikinti VVTAT nutarimą Vilniaus apygardos administracinis teismas išnagrinėjo pirmadienį. Ar jį patenkins, teisėja Margarita Stambrauskaitė turėtų paskelbti kovo 2 d.

Anot teismo posėdyje dalyvavusių „Keulė Rūkė“ atstovų, į jų situaciją reikėtų žvelgti plačiau – tai, ką VVTAT vertino kaip reklamą, yra verslininkų skleidžiama socialinė informacija, kuriai Reklamos įstatymas apskritai neturėtų būti taikomas. „Mes darome daug projektų, kurie nėra susiję su komercine veikla. Surasti jungtį su kažkokia komercine veikla visada įmanoma, bet tai būtų labai siauras požiūris į mūsų veiklą“, – teigė vienas iš „Keulė Rūkė“ savininkų D. Čečkauskas. Pasak verslininkų, jei tam tikrą asmenų grupę užgauna jų skleidžiama informacija, ši grupė gali tiesiog nepirkti jų produkcijos.