Kai žmonės nesusigaudo realybėje, jiems pradeda kliūti vaikų žaislai

Dviejų mažamečių dukrų tėvas liko šokiruotas, kai viename uostamiesčio knygynų išvydo neregėtus žaislus – vudu lėles. Okultinės magijos reikmenis primenančius talismanus siūlantys prekybininkai įtikinėja, kad paauglių dievinami pakabukai nieko blogo nereiškia. Tačiau kunigai ir egzorcizmo meistrai tikina, kad šie žaislai nėra jau tokie nekalti.

It žaislinė degtinė

„Šios lėlytės parduodamos prie kitų žaislų vaikams lengvai pasiekiamame knygyne. Nesvarbu, kad ant šių žaislų rašomi tokie žodžiai, kaip meilė ar laimė, tai vis tiek juk yra burtai. Žaislai pagaminti taip pat, kaip gaminamos vudu lėlės. Šios religijos lėlės yra naudojamos prakeikti. O kas paneigs, kad nusipirkusi lėlytę „Geriausia draugė“ kokia nors paauglė nesmaigstys jos adatėlėmis?“ – piktinosi klaipėdietis Erlandas.

Vyras įsitikinęs, kad tokio pobūdžio žaislai gali žaloti vaiko psichiką.

„Vaikui kalama į galvą, kad laimė ir meilė priklauso nuo talismanų ar burtų. O tai toli gražu nėra žaidimai. Tik nė viena valstybinė institucija nenori matyti problemos. Jei kas nors vaikams pagamintų žaislinių cigarečių? Dėl tokių žaislų, spėju, sukrustų net ir politikai. O kas būtų, jei vaikams kas nors pardavinėtų žaislinę degtinę? Mano akimis, tokios vudu lėlytės yra tokio paties lygio prekė, kaip žaislinė degtinė. Ar tai tikrai legalu?“ – pyko vyras.

(Pagal Dovana vaikams – lyg prakeikimas? | KaunoDiena.lt)