Kuo vaiduokliai skiriasi nuo angelų?

– Jūs esate katalikų teologas. Galbūt ir Dievas bei angelai yra paranormalūs reiškiniai?

– Tam tikra prasme gal ir taip, bet paranormalių reiškinių, manau, nėra. Kalbant apie dvasinę tikrovę, jeigu ji yra – tada ji yra kažkas normalaus. Tai nėra paranormalybė.

– Vadinasi, vaiduokliai skiriasi nuo, tarkim, angelų?

– Bažnyčia nelabai tiki vaiduoklių egzistavimu, nes tu nueini į anapusybę ir nieko šitame pasaulyje nebelieka. O šiaip visos vaiduoklių teorijos paprastai kyla iš įvairių ezoterinių mokymų arba parapsichologijos. Taigi ir realių įrodymų, kad vaiduokliai egzistuoja, kol kas nėra. Visos nuotraukos buvo arba mistifikacijos, arba kažkas neryškaus, kur, pavyzdžiui, pasireiškia fenomenas pareidolija.

(Pagal KaunoDiena.lt)

Man vienas juokingesnių dalykų, kai vieni tikintieji bando paneigti kitų tikinčiųjų tikėjimą nematydami to paties rąsto savo akyje.

Tokių dalykų dažnai surasite tarp krikščionių besišaipančių iš tikėjimo horoskopais ar vaiduokliais, bei tarp musulmonų bandančių išaiškinti, kodėl krikščionybė yra neteisinga religija.

One thought to “Kuo vaiduokliai skiriasi nuo angelų?”

  1. Pozicija „mūsų burtai veikia, o visi kiti – prasimanyti“ tikrai pralinksmina. Kaip galima ramiu veidu tokius vėjus šnekėti? Matyt to juos moko teologijos studijų metu – kaip tiesiu veidu kalbėti visokius niekus.

Komentavimo galimybė išjungta.