Lenkijos valdžia planuoja įvesti interneto cenzūrą ir uždrausti demostracijas

Demokratijos principus paminanti ir tautiečių kritiką norinti užgniaužti naujoji Lenkijos valdžia ne tik įstatymiškai apribojo visuomeninių žiniasklaidos priemonių nepriklausomybę, bet ir ketina įvesti interneto cenzūrą bei gatvės demonstracijų apribojimus.

Seimo opozicijos lyderis, Šiuolaikinės partijos vadovas Ryszardas Petru tvirtina, jog, prisidengdama kovos su terorizmu šūkiu, vyriausybė ketina legalizuoti visuotinę interneto kontrolę bei uždrausti masines demonstracijas. Valdančiosios Teisės ir teisingumo partijos (TTP) vadovas buvęs premjeras Jaroslawas Kaczynskis esą liguistai nepakenčia kritikos, todėl saugumo tarnyboms nauju įstatymu leis kontroliuoti visus internautų įrašus, taip demaskuojant vyriausybei nepalankius asmenis.

(Pagal Lrytas)

One thought to “Lenkijos valdžia planuoja įvesti interneto cenzūrą ir uždrausti demostracijas”

  1. „Savas tradicijas“ ginantys ir „barbarų“ iš artimųjų rytų paniškai bijantys žmogeliai patys po truputį tampa tokiais pat necivilizuotais ir žmogaus negerbiančiais barbarais, kurių bijosi. Taip ir toliau, Lenkija. Lietuvos interesams naudinga, kad kas nors Europos kontekste atrodytų dar prasčiau, nei mes.

Komentavimo galimybė išjungta.