Dvasininkų pirkiniai pribloškė: panoro kompiuterinių žaidimų

Panevėžio religinės bendruomenės apsipirko – televizorius už kelis tūkstančius eurų, spinta už 3 tūkst. eurų. Nenusileido ir vienuolės, kurios vaizdo ir garso technikai išleido daugiau nei 5 tūkst. eurų. Visa šia prabanga dvasininkija mėgaujasi už mokesčių mokėtojų pinigus. Miesto valdžia tikina, kad nesekioja bendruomenių, kur jos leidžia pinigus, tačiau dabar paprašys pagrįsti pirkinius.

Panevėžio šventųjų apaštalų Petro ir Povilo parapijos pirkiniai už savivaldybės skirtas lėšas nustebino – televizorius kainavo 2,5 tūkst. eurų, žaidimų kompiuteris atsiėjo beveik pusę tūkstančio, o garso stiprintuvas dar beveik 700 eurų.

Panevėžio tarybos narys Mantas Leliukas buvo priblokštas, kai pamatė, kur Panevėžio dvasininkai leidžia mokesčių mokėtojų pinigus.

„Vienas iš įdomiausių pirkinių tai yra žaidimų kompiuteris. Visko galima tikėtis bet, kad kunigai žais žaidimą atsisėdę su mašinomis kažkokį, ralis ar kas“, – stebėjosi tarybos narys.

(Pagal Lietuvos rytas)

3 thoughts to “Dvasininkų pirkiniai pribloškė: panoro kompiuterinių žaidimų”

  1. Manęs nei stebina, nei piktina tai, jog juodaskverniai sau gerovę užsitikrina įsigydami laisvalaikio reikmenų. Kaip leisti savo pinigus – jų reikalas. Valstybės ir visuomenės reikalas turėtų būti nefinansuoti jokių religinių bendruomenių, tada nereikės ir piktintis, kad nepatinka pirkiniai. Nematau čia skandalo. Matau tik butthurt finansuotojus, kurie verkšlena, kad jų stabukai neatitinka jų idealių šventeiviškų įsivaizdavimų apie juos. Ir tai yra labai šaunu.

  2. Manęs irgi nestebina. Bet pirštu visuomet pabaksnosiu į tai vien tam, kad platesnei visuomenei parodyčiau, kad reikia nustoti finansuoti tokias nesąmones.

Komentavimo galimybė išjungta.