Lenkiją valdo monstrai

Lenkijos valdančiosios dešiniųjų partijos lyderis trečiadienį pareiškė, jog vis dar tikisi sugriežtinti šalyje galiojančius abortų įstatymus, nors parlamentas praėjusią savaitę atmetė siūlymą uždrausti nėštumo nutraukimą.

„Sieksime, kad net sudėtingi nėštumai, kai vaikas neabejotinai mirs, bus su dideliais apsigimimais, baigtųsi gimdymu, kad kūdikis galėtų būti pakrikštytas, palaidotas ir turėtų vardą“, – Lenkijos naujienų agentūrai PAP sakė konservatyvios partijos „Įstatymas ir teisingumas“ (PiS) lyderis Jaroslawas Kaczynskis.

(Pagal 15 min)

<sarkazmas>Tokie pasisakymai suteikia pagrindo sąmokslo teorijų propaguotojams teigiantiems, kad pasaulį valdo beširdžiai ropliažmogiai.</sarkazmas>

3 thoughts to “Lenkiją valdo monstrai”

  1. Kai pasakiau žmonai apie šiuos lenkų pokštus – ji pakraupo. Lenkija visiems civilizuotiems žmonėms PTSD kelia. Dėl tokių nesąmonių iš lėto tampu ksenofobiškas ir rasistiškas, užsimanau nusipirkti šaunamąjį ginklą savigynai ir pasistatyti 10 metrų tvorą aplink savo namą. Liberalizmas mirė ir jį nužudė tokie idiotai, kaip Kaczynskis. Tokios naujienos mane taip nujautrino socialiniams klausimams, kad, tiesą sakant, man jau neberūpi. Velniop visas kraujuojančias širdis ir verkšlentojus, nuo šiol aš neocon’as. Einu investuoti į vielinių pakabų prekybą Lenkijoje. Profit incoming.

  2. Aš investuočiau ne į pakabas, o į kelionių agentūrą moterims, kurioms prisireikia paslaugų užsienyje. 🙁

    1. Kolega, Jūsų sprendimas – „geresnis“, o mano – „pigesnis“. Deja, ankstesnė Lenkijos (ir kitų panašaus likimo šalių) patirtis rodo, jog abiems sprendimams yra ganėtinai didelė paklausa.

Komentavimo galimybė išjungta.